Найбільший медіасервіс України MEGOGO представив оновлений візуальний стиль. Айдентику розробив Володимир Смирнов, арт-директор MEGOGO і дизайн-директор Spilka design büro. Презентація ребрендингу пройшла в MacPaw Space у форматі лекції про сучасний дизайн.
Відтепер платформа має оновлений логотип, бренд-моушен, яскравих персонажів і власний корпоративний шрифт – MEGOGO Interface та MEGOGO Display, створений українським дизайнером Дмитром Растворцевим спеціально для MEGOGO.
Логотип сервісу зробили мінімалістичним та мʼякшим для сприйняття, адже ключова цільова аудиторія MEGOGO – сімейна. Бренд відмовився від форми з гострими кутами, її зробили більш заокругленою, при цьому залишили фірмовий мʼятний колір MEGOGO. А щоб більш урізноманітнити використання логотипу та зручно поєднувати з іншими кольорами, до нього можна додавати градієнт. Також оновили бренд-моушен з фірмовим джинглом, який відтворюється під час запуску контенту. Звук для анімованого лого спеціально для MEGOGO написав саундпродюсер та композитор Олександр Філоненко, що співпрацював з відомими світовими брендами.
«Нова айдентика MEGOGO – це не революція, а еволюція. Це про усунення всіх недоліків, що були знайдені під час експлуатації попередньої версії та доробка візуальних інструментів, яких не вистачало. І що приємно, нова айдентика MEGOGO – це і про віднайдення своєї української ідентичності. За це відповідає шрифт, розроблений Дмитро Растворцевим і натхненний творчістю Василя Кричевського» – зазначає Володимир Смирнов.
Рішення про оновлення айдентики було для компанії стратегічним, адже MEGOGO працює по всьому світу і репрезентує український бізнес на багатьох ринках. Воно дозволило осучаснити логотип та зберегти його впізнаваність.
«Нарешті світ заново відкриває Україну! Серед іншого цікавість викликають й українські бренди. Тож ми впевнені, що сьогодні кожен український бізнес, а особливо міжнародний, має гідно представляти країну, як з точки зору технологій та процесів, так і візуально. Саме тому, попри всі складнощі та виклики, ми не відкладаємо заплановане оновлення айдентики та презентуємо на всіх ринках нашої присутності сучасний яскравий український бренд» – коментує маркетинг-директорка MEGOGO Валерія Толочина
Велику увагу MEGOGO приділили й фірмовому шрифту. Над ним працював Дмитро Растворцев, відомий за шрифтами для «Дії», Національного художнього музею, ЗСУ та іншими. Для створення надихалися роботами архітектора, графіка, арт-директора та художника Василя Кричевського, який свого часу був тісно повʼязаний з кіно та розробляв варіанти Державного Герба та валюти УНР. Цифри ж навіяні технікою України радянських часів.
До цього масштабне оновлення айдентики MEGOGO проводив у 2016-му році. За цей час стиль став впізнаваним, втім, за 6 років функціонування потребував деяких змін. Зокрема поставало питання у тому, щоб прибрати дрібні деталі та зробити спрощену геометрію логотипу, створити ілюстрації із фірмовими персонажами і більш цікаві анімації. Все це і можна побачити в оновленій айдентиці MEGOGO.
_____________
MEGOGO — міжнародний медіасервіс, заснований у 2011 році в Києві. Є лідером серед OTT-платформ в Україні, працює у країнах Східної Європи, Центральної Азії та Південного Кавказу, а також значна частина каталогу доступна в усьому світі.
Медіатека MEGOGO налічує десятки тисяч одиниць контенту: телеканали з інтерактивними функціями; фільми, серіали, мультфільми та ігри; освітній та блогерський контент; аудіокниги, подкасти та радіо. Також медіасервіс ексклюзивно транслює спортивні події: Лігу Чемпіонів, Лігу Європи та Лігу Конференцій УЄФА, топові національні футбольні чемпіонати, бокс від K2 і Top Rank та багато інших, організовуючи виробництво згідно з вимогами правовласників.
MEGOGO доступний на Smart TV, мобільних пристроях, ПК, ігрових приставках та медіаплеєрах. На сервісі можна переглянути відео у HDR та 4K якості, з аудіодоріжками різними мовами. Особливу увагу MEGOGO приділяє usability (зручності та логічності у користуванні) та персоніфікованій системі рекомендацій для користувачів. Також медіасервіс озвучує контент українською мовою на власній студії MEGOGO Voice, готує аудіодескрипцію та переклад жестовою мовою в рамках соціальної ініціативи «Дивись як чутно».
MEGOGO очолив ТОП найбільших платників податків серед резидентів «Дія.City» у 2022 році, а також входить у ТОП-50 найбільших IT-компаній України за рейтингом сайту DOU.ua.